Komente Clean Forte

 • Anisa
  Ne jemi në plazh me të gjithë familjen mori infektuar nga krimbat, të gjitha prapanicë të lënduar, ai ndjehet i sëmurë. Rikthehet Clean Forte, shumë i përshtatshëm, nuk ka nevojë për të kërkuar një ilaç kundër të veçantë parazit, vetëm për të pirë një rënie dhe janë nxjerrë nga të gjitha llojet e krimba.
  Clean Forte
 • Enis
  Unë do të pi përgatitjen çdo gjashtë muaj, jetojnë në një klimë të nxehtë, dhe këtu kemi të lehtë për të kapur ndonjë gjë. Pra, përdorni pika për parandalimin.
  Clean Forte
 • Emanuela
  Shumë i mirë krimbat e tregon, por pak e gjatë, por të butë dhe të painlessly, fëmijët e madhe. Ata janë vazhdimisht duart e pista për të ngrënë, kështu që ajo nuk ka lënduar, edhe nëse nuk ka shenja.
  Clean Forte
 • Elsa
  Sjellë një shumë të krimbat e kësaj droge, unë isha i befasuar se sa shumë ndryshim veten pa ata të ndihen më të lëkurës është më e qartë dhe tretje është normale.
  Clean Forte
 • Elisa
  Nëse dikush është shpesh një dhembje barku – kjo është më e mirë Clean Forte për të pirë, kjo është e sigurt dhe pa kimikate, kështu që nuk mund të dëmtojë, dhe kjo është e rëndësishme në trajtimin. Më shpesh, krimbat e zorrëve dhimbje të shkaktojë
  Clean Forte
Vlerësimi Clean Forte
4.9
30